Hakkımızda

Kocaeli Avukatlık Bürosu

Tarihçe

1978 yılında Kocaeli’de Avukat Hürrem Güner tarafından kurulmuş olan Güner Hukuk Bürosu, güvenilir ve kaliteli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti çizgisinden ödün vermeksizin çalışmalarını sürdürmekte, Kocaeli’nin saygın hukuk büroları arasında yer almaktadır.

Güner Hukuk Bürosu, kurumsal ve bireysel müvekkillerine, Vergi Hukuku, İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanları başta olmak üzere çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Değerlerimiz

Geniş hukuk vizyonumuz ve farklı alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimi ile müvekkillerimizin tüm hukuki eylem ve işlemlerinde doğabilecek her tür hukuksal sorunun öngörülmesi, bu sorunların önlenebilmesi için gerekli tedbirlerin alınarak önleyici hukuk hizmetinin sağlanabilmesi, öncelikli hedefimizdir.

Butik danışmanlık hizmeti anlayışıyla, daima ulaşılabilir olmaya, hizmetin her aşamasında düzenli bilgi aktarımı sağlamaya, müvekkil memnuniyetinin sürekliliğine önem veririz.

Her bir müvekkilimizin ve karşılaştığımız her hukuki sorunun farklılığının bilincinde olarak, ihtiyacı doğru şekilde anlamak ve değişen ihtiyaçlara uygun en pratik çözümü sunabilmek için, her bir sorunu aynı titizlikle ele alırız.

Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna, etik kurallarına uygun, dürüst ve şeffaf bir biçimde yürütmekteyiz.

Rekabet anlayışımız, bireysel odaklıdır. Sürdürülebilir kaliteli hizmetin temeli olan bilgi birikimimizin geniş kapsamlı ve daima güncel kalabilmesi ve bireysel gelişimimizin sürekliliğinin temini için, kararlılıkla çalışırız.

Mahremiyete önem veririz. Müvekkillerimize ait kişisel olan veya olmayan her tür bilgi, mutlak şekilde gizlidir.

©2017 Güner Hukuk Bürosu - Tüm hakları saklıdır. | Hukuki Uyarılar 

Log in with your credentials

Forgot your details?